Zeynep Koçak Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeynep Koçak Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yalancısın sen

2 posters
YazarMesaj
BüşOğuZeynep

yalancısın sen Empty
MesajKonu: yalancısın sen   yalancısın sen Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 1:57 pm

Bir yalan, bir aşk…

Ömer yakışıklı, gününü gün eden, çapkın bir gençtir. Anne ve babası artık Ömer'in mürüvvetini görmek istemektedirler. Ömer'in haberi olmadan kafalarına göre gelin adayları bulup, oğullarını her seferinde komik duruma düşürdükleri randevular ayarlarlar. Bu durum Ömer'in canına tak eder.

Diğer yandan Ömer karşı komşusu Nazan adlı genç, güzel ve iki çocuklu bir dulla tanışır. Nazan, iki çocuğu ve hafif üç kâğıtçı ağabeyi ile yaşamaktadır. Acil paraya ihtiyacı vardır. Ömer Nazan'a benimle evlen der , …daha doğrusu benimle evlenecekmiş gibi yap ve nikah günü geldiğinde ise ortadan kaybol! Çünkü Ömer “Çok sevdim ama nikah masasında terk edildim, bir daha evlenmeye cesaret edemem deyip anne ve babasını evlendirme ısrarından vazgeçirmeyi planlamaktadır. Ve olaylar aynen Ömer'in planladığı gibi gelişir. Ancak Ömer'in yıkıldığını düşünen ve kendine zarar vereceğinden korkan anne babası oğullarını sık sık ziyarete gelerek ve bir gün kaçınılmaz olarak Ömer ile karşılıklı aynı sokakta oturan Nazan ile karşılaşırlar. Asıl film de buradan sonra başlar… Yalancısın Sen Perşembe günleri saat 20:30'da ATV ekranlarında.

Künye

Yapım: Doku Film
Yapımcı: Hüseyin Özden
Senaryo: Gül Abus Semerci
Genel Yönetmen: Metin Günay
Oyuncular: Feride Çetin, Serkan Kuru, Gül Onat, İsmail İncekara, Aydoğan Temel, Göktuğ, Alpyaşar, Karina Selin Gükrer, Bertan Ceylan
hamide*

hamide*

yalancısın sen Empty
MesajKonu: Geri: yalancısın sen   yalancısın sen Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 11:46 am

bir-iki bölüm izledim.
tam komedi.
bitmesi kötü oldu.yazık bunca emeğe...

yalancısın sen
1 sayfadaki 1 sayfası