Zeynep Koçak Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeynep Koçak Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

deniz yıldızı

2 posters
YazarMesaj
BüşOğuZeynep

deniz yıldızı Empty
MesajKonu: deniz yıldızı   deniz yıldızı Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 1:59 pm

Fox Tv ekranlarına “Unutma Beni” dizisinen sonra bir günlük dizi daha katılıyor. Deniz Yıldızı.

Ankara’da çekimleri yapılan “Bizim Evin Halleri” dizisinden tanıtıdğımız Cantuğ Turay‘ın başrolünde olduğu dizide, diğer rollerde Başak Akbay, Begüm Topçu, Serhat Nalbantoğlu ve Zerrin Etikmen rol alıyorlar. Dizi 24 ağustos pazartesi günü saat 19.00′da Fox Tv ekranlarında olacak.

Anadolu'daki bir kasabadan tıp okumaya gelen Deniz,annesi tarafından babasının yanına yerleştirilir.Ancak Deniz babasını bir aile dostu olarak tanımaktadır.Deniz'in annesi ve babası hariç bu sırı kimse bilmemektedir.Farklı bir aile,farklı bir çevre ve zengin gençlerle tanışan Deniz,temiz kalbiyle yeni yaşamına uyum sağlamaya çalışır.Aşk,yalanlar,sırlar,kıskançlık,aile içi entrika,bağımlılık yaratacak yepyeni dizi...
hamide*

hamide*

deniz yıldızı Empty
MesajKonu: Geri: deniz yıldızı   deniz yıldızı Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 11:44 am

bikaç bölüm izledim.
O da cantuğ için.
sıkıcı biz dizi.
deniz'i de pek sevmedim açıkçası.
tatilde zaman dolsun diye izlediğim bir diziydi bir dönem...

deniz yıldızı
1 sayfadaki 1 sayfası